Podcasty podbijają rynek?

Regularnie wzrastają budżety na reklamę w internecie i social media. Jednak najbliższe lata będą przełomowe pod kątem wzrostu budżetów na produkcję i reklamę w podcastach. Jak wynika z najnowszej szóstej edycji corocznego badania branży marketingowej Getting Media Right: Marketing in Motion - firmy Kantar, 63% marketerów zdecyduje się na podniesienie kwot wydatków na podcasty w 2020 roku.

austin-distel-VCFxt2yT1eQ-unsplash-2

Masz pomysł na podcast? My pomagamy go nagrać i wyprodukować.

💡 Koncepcja – nikt nie zna Twojej firmy lepiej niż Ty. Nikt nie zna lepiej jej produktów i usług. My pomagamy Ci opracować koncepcję podcastów, które będą słuchane, ciekawe i dzięki którym zbudujesz zaangażowaną społeczność. Nagraliśmy kilkaset podcastów. Wiemy co działa, a co nie.

⏺️ Nagranie – nie potrzebujesz studia nagraniowego by nagrać dobry podcast. Gdy tylko będziesz gotów by wcisnąć czerwony przycisk „record” udostępnimy Ci mikrofony i nagrywarki, dzięki którym nagrasz bardzo dobry dźwięk. Nie musisz martwić się o kwestie techniczne. Zajmiemy się nimi. Tobie zostaje najciekawsza część – nagranie podcastu.

🎥 Produkcja – dobre nagranie to połowa sukcesu. Druga połowa to perfekcyjna produkcja. Twój podcast trafi w ręce doświadczonych edytorów dźwięku. Przygotujemy podcast, który zaangażuje społeczność i spowoduje, że będą czekać na kolejne odcinki.

📈 Marketing – nagrany i wyprodukowany podcast potrzebuje promocji by wpadł słuchaczom w ucho. Współpracujemy z głównymi wydawcami podcastów: Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts – tak by każdy odcinek jaki przygotujemy dotarł do słuchaczy na czas.

mika-baumeister-LaqL8nxiacc-unsplash


Porozmawiaj z nami o współpracy:

Jerzy:
☎️ +48602192081
✉️ jerzy@rajkow.pl

Szymon:
☎️ +48605585452
✉️ szymon.kwiatkowski@marketingprawa.pl