PP#027 - Porażki, błędy, fakapy w biznesie prawniczym. Michał Babicz i Mateusz Brodnicki
Poza Prawem

PP#027 - Porażki, błędy, fakapy w biznesie prawniczym. Michał Babicz i Mateusz Brodnicki

Jerzy i Szymon
Jerzy i Szymon

Michał Babicz: adwokat, Partner Zarządzający. Prawnik procesualista z ponad 10-letnim doświadczeniem. Założyciel FILIPIAKBABICZ Kancelaria Prawna, szef praktyki postępowań spornych.

Mateusz Brodnicki: radca prawny. Partner, specjalizuje się w prawie spółek, kontraktowym oraz prawie handlowym.

Kancelaria FILIPIAKBABICZ istnieje od 2010 roku - przez te 9 lat przeszła długą drogę. Od 1 biura w Poznaniu do biur zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie i Londynie. Obecnie zatrudnia ponad 50 osób. O sukcesach kancelarii i drodze do miejsca w którym jest dziś rozmawialiśmy w #005 odcinku podcastu. Dziś rozmawiamy o porażkach, błędach i fakapach.

  • Dla szerszego obrazu - porażki są wpisane w życie przedsiębiorcy. Mówi się, że ekspertem jest ten kto w danej specjalizacji popełnił wszystkie możliwe błędy i wyciągnął z nich wnioski.
  • Michael Jordan w swojej karierze nie trafił do kosza 9000 razy co nie przeszkodziło mu zostać jednym z najlepszych koszykarzy na świecie.
  • Jak wygląda kultura reagowania na fakapy w zespole?
  • Porażki w organizacji kancelarii - kancelaria urosła szybko od kilku do ponad 50 osób - przez jakie dołki musiała przejść aby "dorosnąć"?
  • Błędy marketingowe - podobno 50% budżetu na marketing idzie w błoto - nie wiadomo tylko które 50%. Jakich działań Michał i Mateusz żałują, że nie podjęli? Które według nich były całkowitym nieporozumieniem?
  • Błędy w sprzedaży?
  • Odpowiedzi na pytania od Piotra Kantorowskiego i Łukasza Mroza.

Pobierz listę 10 narzędzi, które usprawnią pracę Twojej kancelarii: https://podcastpozaprawem.pl/10narzedzi